Velashape

file

Velashape – tai kūno formavimo ir anticeliulitinė procedūra, kuri efektyviai mažina celiulitą, riebalinio sluoksnio apimtis, stangrina odą, bei formuoja kūno linijas. Tai neskausmingas, nechirurginis ir neinvazinis būdas efektyviai panaikinti celiulitą ar atlikti kitas kūno korekcijas. Šios procedūros technologijos privalumas – kad ji tinkama visiems odos tipams, galima atlikti bet kuriuo metų laiku ir gali būti taikoma net tokioms delikačioms vietoms, kaip pagurklis.

VelaShape technologija užtikrina rezultatus. Daugiau nei 10 metų klinikinės patirties, daugiau nei 5 mln. nepriklausomų procedūrų visame pasaulyje ir daugiausiai studijų publikacijų sulaukęs kūno formavimo ir celiulito mažinimo įrenginys. VelaShape yra labiausiai atpažįstama neinvazinė kūno formavimo procedūra.

VelaShape gali labai greitai pasiekti iki 150 vatų radiodažnio galią. Tai sumažina procedūros trukmę. Tai taip pat sumažina reikalingų procedūrų skaičių iki 75 % lyginant su kitais kūno liekninimo prietaisai.

Velashape yra skirtas:
– Apimčių mažinimui;
– Celiulito gydymui, kūno stangrinimui ir kontūravimui;
– Prieš ir po lipolizės (riebalų nusiurbimo) odos stangrinimui, celiulito šalinimui;
– Po gimdymo odos stangrinimui ir apimčių mažinimui;
– 20-60 metų amžiaus visiems, norintiems sumažinti apimtis ir celiulitą, pagerinti odos struktūrinę išvaizdą.

VELASHAPE vieninteliame iš anticeliulitinių masažų taikoma kombinuota technologija celiulito gydymui ir apimčių mažinimui, apjungianti 4 procedūras vienos procedūros metu ir užtikrinanti pakankamą šilumos energijos patekimą riebaliniam audiniui procedūrų srityse, atliekant veiksmingą spartų giliųjų audinių, primenantį karštų akmenų masažą

Infraraudonųjų spindulių technologija
+ Šildo dermos sluoksnį kolageno stimuliacijai (iki 3 mm)
+ Sušildo poodžio audinius, taip leidžiant radiodažnio bangoms skverbtis į gilesnius audinius.

Bipoliarinis radiodažnis
+ Prasiskverbia ir kaitina giliuosius sluoksnius (iki 15 mm)
+ Skaido ir naikina poodinių riebalų ląstelius + Stimuliuoja fibroblastus, jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias kolageną.

Pulsinis vakuumas
+ Pagerina limfos drenažą ir kraujotaką, padidina deguonies kiekį kraujyje
+ Pagerina radiodažnio energijos absorbciją

Specialiai sukurti dviejų dydžių aplikatoriai (VSmooth ir VContour) leidžia atlikti procedūras tiek mažose, tiek didelėse kūno srityse:
– Pilvas
– Pagurklis;
– Šlaunys
– Sėdmenys;
– Rankos;
– Nugara, menčių zona.

Velashape procedūrų kursas.

Jau po pirmos procedūros klientai pastebi, kad odos paviršius tapo lygesnis, stangresnis. Siekiant geriausių rezultatų reikėtų atlikti 3-6 procedūrų kursą maždaug kas savaitę. Vėliau, norint išlaikyti pasiektus rezultatus, reikėtų periodiškai atlikti palaikomąsias procedūras – kas 3-4 mėnesius po vieną procedūrą.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai