Rūta Pukenytė-Butrimovič

Gydytoja

Pasitikėjimo ir geriausių rekomendacijų bagažą turinti gydytoja estetinėje medicinoje kuria stebuklus jau daugiau nei keturis metus. Gyd. Rūta gali suteikti tiek subtilias veido harmonijos korekcijas, tiek išpildyti Jūsų norus su Holivude populiariausiomis estetinėmis procedūromis- lūpų formos bei kontūro korekcija, putlinimas, veido kontūravimas, raukšlių naikinimas užpildais, mezoterapija, biorevitalizacija, redermalizacija, botulino toksino injekcijos, kramtomojo raumens atpalaidavimas botulino toksinu, PROFHILO penkių jaunystės taškų injekcijos, FOX EYES (nechirurginis antakių pakėlimas) ir daug kitų. Gydytoja dirba su Filorga, Juvederm, Hyalual preparatais. Profesionalu, patikima ir saugu.

Puoselėju prancūzišką suvokimą apie Grožį, Stilių ir Eleganciją – moteris turi siekti išlaikyti savitą grožį, natūralius veido bruožus, bet ne tapti vienoda su kitomis. Stenkimės, kad grožį papildytų pastovios vertybės. Tik tai – kas tikra, kas spindi savimi, o ne dirbtinumu, – yra gražu.

Estetinės medicinos klinikoje kviečiu pasisemti išskirtinai korekcinių, natūralumą pabrėžiančių naujausių saugių jaunystės eliksyrų.

išsamus „anti-aging” plano sudarymas: odos būklės įvertinimas, korekcijos bei gydymo alternatyvų parinkimas
BOTULINO injekcijos – mimikos raukšlių korekcija, „Nefertitės” liftingas, prakaitavimo gydymas, nosies šnervių siaurinimas, kramtomojo raumens atpalaidavimas, „Gummy smile” korekcija
Hialurono r. , Kalcio bei Endoret Gel užpildų injekcijos:
▫️veido kontūravimas bei liftingas
▫️raukšlių korekcija
▫️ lūpų tūrio ir drėgmės atstatymas
Veido, kaklo, dekoltė ar plaštakų odos kolageno stimuliacija bei drėkinimas
▫️Redermalizacija, bioreparacija, biorevitalizacija
▫️Profhilo
Veido ir kūno intralipoterapija Aqualyx
Frakcinis odos atjauninimas bei odos darinių šalinimas
Hifu – nechirurginis odos patempimas ultragarsu
konsultacijos paakių ir „užkritusių” vokų klausimais, gydymo plano parinkimas
Profesinė patirtis mikrochirurgijoje nuo 2008m.
Nuolatinės stažuotės bei kvalifikacijos kėlimas: Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Portugalijoje bei Brazilijoje
Pasauliniai kongresai bei konferencijos Prancūzijoje, Italijoje, Kroatijoje.
Nuo 2021m. tarptautinė Aqualyx intralipoterapijos trenerė