Kūno masažai ir įvyniojimai

Home    No Categories    Kūno masažai ir įvyniojimai

APIE PROCEDūrą

Kūno masažas nuo seno žinomas kaip ne tik maloni, atpalaiduojanti procedūra , bet ir būtinybė gerai kūno būklei bei sveikatai palaikyti. Masažo privalumų begalė- nuo atpalaiduojančių iki stangrinančių ar net medicininių. Mūsų kosmetologės pasiruošusios patarti ir pasiūlyti Jums tinkamiausią masažo variantą arba masažų kursą. Siekiant sustiprinti rezultatus, masažas gali būti kombinuojamas su daliniu ar viso kūno įvyniojimu, kurio metu kūnas prisotiniamas įvairiomis kvapniomis, minkštinančiomis, stangrinančiomis, liekninančiomis ir maitinančiomis medžiagomis.

Limfodrenažinis “Lengvumas”

Šokoladinis odos šveitimas. Intriguojanti kombinacija – šokoladas, gaivus apelsinas su jūros druska užtikrina švelnų eksfolijuojantį efektą. Kofeinas stimuliuoja lipolizę bei slopina riebalų kaupimą.Limfodrenažinis kojų masažas atliekamas lėtais, ilgais bei giliais judesiais limfos tekėjimo kryptimis, padeda suaktyvinti limfos cirkuliaciją. Teigiamas masažo poveikis yra jaučiamas visame organizme.

Kaina: 59
Trukmė: 1h 30min

Anticeliulitinė programa

Šokoladinis odos šveitimas. Intriguojanti kombinacija – šokoladas, gaivus apelsinas su jūros druska užtikrina švelnų eksfolijuojantį efektą. Kofeinas stimuliuoja lipolizę bei slopina riebalų kaupimą. Stimuliuojantis masažas. Detoksikuojantis bei drenuojantis Fango cell įvyniojimas (tinka net jautriai odai). Procedūra užbaigiama specialaus liekninčio lipolitinio kremo užtepimu.

Kaina: 59
Trukmė: 1h 30min

Klasikinis kūno masažas

Kaina: 49 
Trukmė: 1h

“Kavos malonumas” Liftinguojanti, energizuojanti bei tuo pačiu atpalaiduojanti procedūra

Kaina: 69 
Trukmė: 1h 30min

Liekninantis kūno įvyniojimas

Kaina: 49 
Trukmė: 1h

Stangrinantis įvyniojimas

Kaina: 49 
Trukmė: 1h

DETOX kūno įvyniojimas su jūros dumbliais

Kaina: 49 
Trukmė: 1h

Anticeliulitinis lieknėjimo ritualas su perlais Thalion

Ši liekninanti procedūra idealiai kovoja su celiulitu. Lieknėjimą skatinančios aktyviosios medžiagos išlaisvinamos gilaus, tonizuojančio masažo metu, kuris yra atliekamas tikslinėse kūno vietose: juosmens srityje, klubų ir šlaunų zonojes puikiai drenuoja, stangrina bei neleidžia formuotis naujoms riebalinėms ląstelėms. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Idealiai tinka nuolat skubančioms moterims, kurios nori sustangrinti odą ir sumažinti celiulitą.

Kaina: 49 
Trukmė: 1h