Deguonies infuzijų procedūros

Home    No Categories    Deguonies infuzijų procedūros

APIE PROCEDūrą

Giliai drėkinanti, raminanti, skaistinanti, regeneruojanti, priešraukšlinė, atjauninanti procedūra.
Tai išskirtinė, koncentruoto deguonies injekcijomis pagrįsta procedūra, kurios metu maitinami sunkiausiai pasiekiami gilesni odos sluoksniai serumuose esančiomis veikliosiomis medžiagomis. Procedūros metu naudojamas specialus beinjekcinis deguonies mezoterapijos aparatas, per kurį į odos ląsteles saugiai ir neskausmingai patenka ne tik serumas, bet ir deguonis – tokiu sinergijos efektu sustiprinamas veikliųjų serumo medžiagų poveikis.

PRIVALUMAI

  • Oda prisotinama deguonies.
  • Stangrinama ir drėkinama paakių oda, pašalinami tamsūs ratilai ir pabrinkimas.
  • Drėkinamas, lyginamas, paryškinamas lūpų kontūras.
  • Lyginamos smulkios mimikos raukšlės.
  • Atkuriamas odos stangrumas ir elastingumas.
  • Šalinamos pigmentinės dėmės.
  • Rezutatas- ženkliai atjaunėjusi oda.

Deguonis “OXY-FACIAL” + hydra-pilingas “Deguonis jaunystei”

Atliekamas veido, kaklo ir dekoltė hydra pilingas ir eksfoliacija specialiu ”oxy jet peel” aparatu, naudojant koncentruoto deguonies dalinės srovės infuzijos funkciją bei vakuuminį antgalį odos raginiam sluoksniui pašalinti. Išvalius odą, kartu su stiprios koncentracijos deguonimi įpurškiamas specialiai pagal Jūsų odos būklę parinktas serumas. Maksimaliam serumo pasisavinimui pabaigoje naudojamas deguonies injekcijos antgalis. Procedūros rezultatas- tobulai glotni, stangri, atjaunėjusi veido, kaklo ir dekoltė oda.

Kaina: 69
Trukmė: 1h

Veido deimantinė dermabrazija+ deguonies terapija

Veido odos atjauninimas, nušlifuojant suragėjusį sluoksnį specialiais deimantiniais antgaliais. Veliau įpurškiamas stiprios koncentracijos deguonis, prisotintas Jums parinktais serumais. Iš karto po procedūros džiaugsitės sveika, švytinčia, atgimusia oda.

Kaina: 69
Trukmė: 1h 30min

OXY-FACIAL+ sonoforezės (ultragarso) procedūra

Sonoforezė skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę, prisotina ne tik veidą, bet ir kraują deguonimi, drėkina ir jaunina odą.

Kaina: 79 
Trukmė: 1h 10min

Deguonies OXY-FACIAL + hydra-pylingas ”Luxury set”

Luxury set – tai prabangūs serumai, atpalaiduojantis galvos, kaklo ir pečių viršutinės juostos masažas, jauninantis pilingas plaštakoms.

Kaina: 99 
Trukmė: 1h 30min