Rūgštinis / kombinuotas veido valymas su AHA rūgštim

veido-valymas-min

Tai procedūra, kurios metu atliekamas klasikinis veido valymas ir tepama individualiai parinkta rūgštis ant veido. Tinkama turintiems tokių odos problemų, kaip aknė, po aknės likusios dėmelės ant veido, rozacėja, išsiplėtusios odos poros. Taip pat rekomenduojama, norint išlyginti ir atgaivinti veido ir kūno odą, pagerinti jos struktūrą.

Priklausomai nuo problemos, parenkamos tinkamos rūgštys:

Glikolio rūgštis – naudojama esant smulkioms odos raukšlelėms, paviršinėms pigmentinėms dėmėms, po aknės likusioms rausvoms dėmėms ir kt. korekcijai.

Salicylicpeel JS (Džesnerio pilingas) – sukelia aktyvų stambiaplokštį atsisluoksniavimą ir turi itin stiprų keratolitinį poveikį, todėl procedūra su šia rūgštimi yra labai efektyvi hiperkeratozės sąlygojamų amžiaus pokyčių bei odos pažeidimų korekcijai.

Migdolų rūgštis – išgaunama iš kartaus migdolo vaisių. Jos molekulinė masė gana didelė, todėl lėčiau skverbiasi į odą, stipriai nesuerzina. Šveitiklis pasižymi netiesioginiu antioksidantiniu ir drėkinančiu poveikiu. Dėl bakteriacidinių rūgšties savybių, ji naudojama probleminės odos korekcijai su aknės požymiais. Procedūras su šia rūgštimi galima atlikti ir vasaros metu. Tinka jautriai, vystančiai, probleminei odai.

Salicilio rūgštis SALICYLICPEEL 15%, 25% – tinka aknės, riebios odos, vystančios odos, hiperkeratozės estetinių problemų sprendimui.

Piruvo rūgštis – paviršinis šveitiklis piruvo rūgšties pagrindu. Greitai skverbiasi į gilius odos sluoksnius. Piruvo rūgštis pasižymi bakteriocidiniu, valančiu, antioksidantiniu, depigmentuojančiu poveikiu, normalizuoja sebumo išsiskyrimą, efektyviai drėkina odą. Naudojama plataus spektro estetinių odos problemų sprendimui: aknės, vystančios odos, hiperpigmentacijos, hiperkeratozės ir kt.

Po rūgštinio pilingo procedūros pastebimai sumažėja odos pigmentacija, randeliai, smulkios raukšlės, palengvėja paprastųjų spuogų (aknės) ar veido rožinės simptomai.

Pirmą dieną po procedūros svarbu nenaudoti kosmetikos priemonių, paveiktos odos neplauti, netrinti, neliesti rankomis, vengti ir ultravioletinių spindulių, vėjo bei šalčio. Rekomenduojama pirmas tris dienas po procedūros nesilankyti pirtyje. Pirmas dvi savaites vengti tiesioginio ultravioletinių spindulių poveikio bei naudoti gydytojo paskirtą drėkinantį kremą, apsaugą nuo saulės.

Po atliktos veido procedūros, atsižvelgiant į Jūsų veido odos tipą, procedūrą atlikusi kosmetologė būtinai suteiks individualias rekomendacijas apie tolimesnę odos priežiūrą namuose su profesionaliais namų linijos produktais.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai