Trombocitais praturtintos plazmos terapija PRP

PRP-min

PRP (platelet rich plasma) – plazmoliftingo procedūra, žinoma kaip puikus odos regeneraciją skatinantis gydymas. Šiai procedūrai atlikti, naudojamas savo paties kraujas, tiksliau tariant, naudojami kraujyje esantys trombocitai, skatinantys spartesnį odos audinių atsinaujinimą, kolageno bei elastino gamybą, plaukų stiprinimui.

PRP (Plazmoliftingas) – natūrali ir itin saugi, trombocitais praturtintos plazmos procedūra, skirta odos atjauninimui. Gautą plazmą suleidus į norimą sritį, iš jų išsiskiria augimo faktoriai. Būtent augimo faktoriai ir lemia greitesnę įvairių audinių regeneraciją.

Mūsų klinikoje naudojamas saugus, efektyvus, ilgalaikį rezultatą garantuojantis ir Europoje sertifikuotas Endoret PRGF metodas – juo išgaunama didžiausia trombocitų koncentracija bei išlaisvinami augimo faktoriai.  ENDORET® plazmoterapijos taikymo rezultatas – sveikesnė, skaistesnė, drėgnesnė, elastingesnė oda, mažėjančios raukšlės, strijos, randai, postaknės randai. Ir tai išgaunama nenaudojant jokių papildomų medžiagų – TIK jūsų kraują.

Prieš atliekant PRP procedūrą rekomenduojame atvykti į konsultaciją su procedūrą atliksiančiu specialistu. Prieš atliekant procedūrą, į kainą įskaičiuota taip pat ir specialisto konsultacija. Procedūrą galima atlikti iškart pasikonsultavus su specialistu. 

Endoret® estetinėje dermatologijoje 

  • Odos būklei gerinti. Skatina padidėjusį kolageno ir elastino išskyrimą. Tai lygina odą, suteikia jai standumo ir mažina suglebimą, oda tampa storesnė.
  • Raukšlėms mažinti. Taikant Endoret® skystąją plazmą, infiltruotose srityse raukšlės sumažėja. Mimikos raukšlės tampa ne tokios gilios. Taikant specialiūjį gelį, modeliuojami veido kontūrai, mažinamos net ir labai gilios raukšlės.
  • Soliarinei elastozei mažinti. Įrodyta, kad, veikiant odą Endoret®PRGF®, mažinama soliarinė elastozė, kas daro įtaką odos atjauninimui.
  • Siekiant atstatyti odos drėgmę.  Endoret® infiltracija ženkliai padidina egzogeninės hialurono rūgšties gamybą, dėl to oda intensyviau drėkinama.
  • Skatintinti plaukų augimą galvos odos srityje.

Galimos ENDORET procedūros taikymo sritys

  • Atjauninimo procedūras galima atlikti bet kurioje kūno vietoje.
  • Dirbant su ENDORET® technologija išgaunamas pakankamas plazmos, praturtintos augimo faktoriais, kiekis, todėl patogu atlikti kompleksines procedūras – veidas – kaklas – dekoltė – rankos.

Plazmoterapiją rekomenduojama taikyti tiek kaip savarankišką metodiką, tiek prieš/po įvairių procedūrų lazeriu, pilingų, plastinių operacijų, kas mažina reabilitacijos trukmę bei gerina rezultatus.

PRP plazmoliftingas nėra tinkamas esant trombocitų disfunkcijai, kritinei trombocitopenijai, autoimuninėms ligoms, sepsiui, nėštumui, aktyvioms uždegiminėms ligoms, lėtinėms kepenų ligoms ar vartojant antikoaguliantus.

Prieš procedūrą bendrosios praktikos slaugytoja paims nuo 10 iki 20 ml kraujo. Procedūros metu jausite minimalius nemalonumus, tokius pačius kaip imant kraujo mėginius. Po to,  naudojant specialų medicinos prietaisą (centrifugą), esant dideliam greičiui kraujo plazma bus atskiriama nuo kitų kraujo komponentų.

Ląstelės sušvirkščiamos atgal į odą toje vietoje, kurioje ji atsipalaidavusi ar yra susiformavusių raukšlių ar į galvos odą. 

PRP terapija atliekama naudojant naujos kartos plazmos pistoletą “CONCERTO”, kas sąlygoja beskausmę procedūrą ir komfortą. Delikačiose vietose arba esant poreikiui, terapija gali būti atliekama ir manualiniu būdu, t.y. švirkštu. Tokiu atveju atliekamas nuskausminimas EMLA preparatu ir procedūra tampa visiškai neskausminga. 

Pirmieji rezultatai yra matomi jau po pirmosios procedūros, tačiau remiantis daugiamete rekomenduojame atlikti bent 3 PRP procedūras kas 4-6 savaites.

DĖMESIO!
Estetinės dermatologijos paslaugos, t.y. įvairios injekcijų procedūros atliekamos asmenims tik sulaukusiems pilnametystės.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai