Plastikos chirurgo konsultacija

Home    No Categories    Plastikos chirurgo konsultacija

APIE PROCEDūrą

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Renaldas Vaičiūnas nuo šiol – mūsų klinikoje, pačiame Vilniaus centre. Gydytojas maloniai laukia Jūsų ir siūlo šias paslaugas:
-Konsultacijos grožio chirurgijos ir estetinės dermatologijos klausimais
-Hialuronio injekcijos:
•veido formavimas užpildais,
•lūpų putlinimas,
•nechirurginis veido patempimas “Bionutrilift”,
•užpildai į raukšles.
-Botulino toksino injekcijos:
•Raukšlių gydymas ir prevencija
•Padidinto prakaitavimo gydymas (“Dysport” preparatu)
-PRGF plazmoterapija, plaukų slinkimo gydymas
-Odos darinių šalinimas

VEIDO: veido patempimas, riebalų persodinimas į veidą (lipofilingas), viršutinių ir apatinių vokų plastika (blefaroplastika), nosies plastika (atvira ir arba uždara rinoplastika bei rinoseptoplastika
KRŪTŲ: padidinimas implantais arba savais riebalais, sumažinimas, pakėlimas (galima kombinuoti kelias vienu metu);
KŪNO: Randų plastika pvz: Cezario rando pašalinimas, Apendicito rando pašalinimas; pilvo sienos plastika (abdominoplastika); riebalų nusiurbimas (liposakcija); riebalų persodinimas (lipofilingas); lytinių lūpų plastika; gimekomastija (išviešėjusių krutų liaukų pašalinimas vyrams).
MOMMY MAKEOVER: atlieka 2 arba ir 3 operacijas vienu metu, tokias kaip ,,mommy makeover” mamyčių jaunystės grožio atkūrimo: krūtų ir pilvo plastika arba krūtų ir lytinių lūpų plastika arba krūtų plastika ir liposakcija + vokai.

Daugiau nei 30 metų darbo patirties turintis gydytojas pasižymi savo plačiomis žiniomis, tarpautiniu pripažinimu bei meile medicinai ir jos naujovėms, taip suteikdamas aukščiausios kokybės procedūras, nuoširdų dėmesį pacientui ir puikius rezultatus.

Kaina

Kaina – 70 €
Trukmė – nuo 30min iki 1 val.

REZERVUOTI ARBA PASITEIRAUTI TEL. + 370 614 15333