Hialurono rūgšties injekcijos

Home    No Categories    Hialurono rūgšties injekcijos

APIE HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJAS

Hialurono rūgšties audinių užpildai – pranašiausia technologija, norint akimirksniu sumažinti raukšles bei atkurti odos apimtis.

 

”Aš tokia pati, bet gražesnė” – tokia French-touch filosofija vadovaujasi FILLMED by Filorga, pristatanti naujos kartos hialurono rūgšties injekcijas ART-FILLER®.

 

Hialurono rūgšties injekcijos padeda atrasti balansą tarp to, kaip jaučiamės viduje ir kaip atrodome išorėje – sumažinamos neigiamas emocijas atspindinčios raukšlės ir paryškinami tie veido bruožai, kurie geriausiai atspindi jūsų asmenybę.

 

ART-FILLER užpildų linija gaminama FILLMED by Filorga laboratorijoje Briuselyje, laikantis FDA rekomendacijų. Tai viena iš vos 7 pasaulyje esančių tokio tipo laboratorijų. FILLMED by Filorga hialurono rūgštis yra išgaunama naudojant specialias biotechnologijas. Be to, ji praeina kelis gryninimo etapus, o kiekvienas švirkštas – manualinę ir vizualinę kontrolę. Tokiu būdų užtikrinamas maksimalus produkto švarumas bei puikus organizmo toleravimas.

 

ART-FILLER® užpildai buvo sukurti naudojant naujausią TRI HYAL® technologiją, kuri suteikia geliui plastiškumo, leidžia itin lengvai modeliuoti produktą audiniuose, pasižymi skulptūriškumu ir dideliu tūrį formuojančiu potencialu. FILLMED by Filorga visuomet siekia tobulumo, todėl produktų veiksmingumą ir toleravimą patvirtino 18 mėn. trukusiais klinikiniais tyrimais. Kompanija garantuoja, kad užpildai ART-FILLER:

HIALURONO INJEKCIJŲ PRIVALUMAI

 • Pasižymi ilgalaikiu poveikiu – rezultatai vis dar pastebimi po 18 mėn.
 • Turi biostimuliuojantį poveikį: skatina naujo kolageno gaminimąsi, dėl ko gerėja odos stangrumas. Stangri ir elastinga oda – odos kokybės rodiklis.
 • Pilnai rezorbuojasi audiniuose. Tai yra saugumo garantija.

Produktų paletę sudaro 4 hialurono rūgšties užpildai skirtingoms veido sritims koreguoti. Procedūrai reikalingą užpildą ar jų kombinaciją parenka gydytojas.

 

 • FINE LINES pasižymi didžiausiu takumu, yra skirtas koreguoti paviršinėms ir mažoms raukšelėms, „žąsų kojelėms“ aplink akis, taip pat raukšlelėms lūpų srityje.
 • UNIVERSAL hialurono rūgšties užpildas skirtas vidutinėms ir gilioms raukšlėms užpildyti. Tai tokios raukšlės kaip nosies-lūpų raukšlė, lūpų kampučių raukšlės, ašarų latako raukšlė.
 • LIPS skirtas lūpoms modeliuoti, atkurti išraiškingą lūpų kontūrą ir padidinti lūpų tūrį, taip pat suteikti lūpoms simetrijos.
 • VOLUME hialurono rūgšties užpildas naudojamas norint atstatyti trūkstamą tūrį įdubusiose veido srityje, taip pat suteikti apibrėžtumo veido kontūrui, išryškinti skruostus.

Galimos zonos hialurono injekcijoms:

 • Lūpos
 • Smakras
 • Pagurklis
 • Žandikaulio linija

Kaina

Kaina – nuo 115 €
Trukmė – 1h

REZERVUOTI ARBA PASITEIRAUTI TEL. + 370 614 15333