Celiulito naikinimas akustinėmis bangomis (AW)

Home    No Categories    Celiulito naikinimas akustinėmis bangomis (AW)

APIE PROCEDūrą

RAYLIFE akustinių bangų terapijos procedūra yra viena efektyviausiai veikiančių priemonių, mažinant susidariusias riebalų sankaupas, stangrinant suglebusią, ploną, suvytusią ar dailinant celiulito pažeistą odą, kad ji atrodytų nepriekaištingai.
Kaip vyksta procedūra?
RAYLIFE akustinių bangų procedūros metu yra veikiami gilesni odos sluoksniai, riebalai skaidomi natūraliai, nepažeidžiant medžiagų apykaitos, nekenkiant audiniams, nežalojant ląstelių. Procedūros poveikis išryškėja palaipsniui, per tam tikrą laiką, todėl ir rezultatas – sumažėjusios ir dailesnės kūno formos – išlieka ilgam.
Maksimalus kūno dailinimo rezultatas pasiekiamas akustinių bangų terapiją derinant su radijo dažnių terapija. Toks „dvigubas“ odos veikimas unikalus tuo, jog, mažinant kūno apimtis,oda tuo pat metu yra stangrinama, gerinama mikrocirkuliacija, ji tampa elastingesnė, vientisesnė.

PRIVALUMAI

  • Akustinės bangos priklauso smūginių bangų grupei, sklinda 5-20 m/s greičiu, įsiskverbia tik 25-30 mm į odą.
  • Yra saugios, nesukelia skausmo, nepažeidžia odos.
  • Skatina organizmą natūraliai skaidyti riebalus.
  • Turi teigiamą poveikį celiulito pakenktai odai: padeda gerinti odos mikrocirkuliaciją, elastingumą ir vientisumą.
  • Veikia it giluminis masažas, todėl yra efektyvesnės už kremus ir įprastus masažus.
  • Neveikia kavitaciniu principu, t.y. nežaloja ląstelių, nekenkia audiniams.
  • Turi ilgalaikį poveikį – rezultatas išryškėja per tam tikrą laiką ir išlieka ilgam.

Tai neskausminga, neinvazinė procedūra, kurios metu paskatinama kalogeno regeneracija, naujo jungiamojo audinio gamyba ir laikinai padidinamas ląstelių membranų pralaidumas, taip pagerinant odos išvaizdą. Kalogenas yra baltymas, kuris turi pagrindinį vaidmenį palaikant odos tamprumą ir raumenų tvirtumą. Naudojant akustinę bangą taip pat pagerinami medžiagų mainai tarp ląstelių ir tai padeda sumažinti matomus celiulito (I, II, III stadijos) požymius. Ženkliai mažina strijų ryškumą.
Procedūrą galima atlikti kas antrą dieną, ne mažiau nei du kartus per savaitę. Minimalus procedūrų kursas 6k. Pabaigus kursą, oda dar gražėja porą mėnesių.
Efektas matomas jau po pirmos procedūros.Atliekant akustinių bangų procedūras, taip pat kaip ir kitas kūno formų korekcijų, būtina laikytis sveiko gyvenimo būdo bei daugiau judėti, tai padės pasiekti greitesnių ir geresnių rezultatų.

Kaina

Kaina – nuo 35 €
Trukmė- nuo 1h priklausomai nuo zonos.

REZERVUOTI ARBA PASITEIRAUTI TEL. + 370 614 15333