fbpx

Miostimuliacijos procedūra

Lieknesnė figūra vos per pusvalandį! Visiems nepatenkintiems savo kūno linijomis, rekomenduojame išbandyti pasirinktos srities miostimuliacijos procedūrą italų firmos „VIP ITALIA“ TRANSION aparatu

Miostimuliacija TRANSION aparatu trunka apie  45 min. Procedūra atliekama pilvo, šlaunų, liemens, sėdmenų, rankų zonoms arba jų kombinacijoms vienu metu. Miostimuliacija dar vadinama „fitnesas tinginiams", nes gulint jūsų raumenys dirba. Ši metodika („fitnesas tinginiams") buvo sukurta raumenų reabilitacijai žmonėms, ilgą laiką esantiems riboto judėjimo būsenoje. Šiandien ši technologija sėkmingai naudojama TRANSION aparato pagalba. Pagrindinis šio aparato tikslas – padėti greitai atsikratyti nereikalingo svorio ir atkurti prarastus kūno kontūrus be pastangų ir vargo: kilogramai tirpsta jums tiesiog gulint.

TRANSION – vienintelis šiuo metu aparatas, kuris  sukelia ne tik linijinius raumenų susitraukimus, bet ir turi „išgręžiantį“ efektą, t.y. torsininį efektą (efektas panašus, kaip gręžiant skalbinius), kurio rezultate lyg išsigręžia riebalai ir pertekliniai skysčiai. Rezultatas – raumenys aktyvia naudoja energiją (gliukozę) iš nereikalingų riebalinių sankaupų, atsistato raumenų tonusas ir  dingsta probleminių zonų patinimas.

Kadangi raumenims reikia energijos judėjimui, ta energija gaunama iš riebalinio audinio, kuris supa stimuliuojamą vietą, nedelsiant sudegina angliavandenius, o po to – ir riebalus. Tokiu būdu pradeda veikti metabolinės transformacijos mechanizmas ir perteklinio riebalų kiekio šalinimas natūraliu būdu taip pat šalinant iš organizmo šlakus ir toksinius.

Procedūros efektas – smūgis riebalų sankaupoms. Naudojamas lokaliai probleminėms zonoms, pilvo, šlaunų, rankų, liemens liekninimui ir raumenų stangrinimui, celiulito gydymui, figūros atstatymui po gimdymo, kūno formų korekcijai; judėjimo funkcijos atstatymui po traumų ar susirgimų bei medžiagų apykaitos atstatymui.

15 minučių miostimulacijos procedūra  TRANSION aparatu prilygsta pusei valandos aktyvaus fitneso. Be to, fizinis aktyvumas padeda patempti toli gražu ne visus raumenis – pavyzdžiui, vien tik treniruoklių salės nepakaks tam, kad sustiprinti vidinės pusės šlaunies ir peties raumenis. Tačiau su miostimuliacija tai yra įmanoma.

Kada rekomenduojama rinktis šią procedūrą miostimuliacijos TRANSION aparatu?

Tiems, kuriuos vargina:

 •     raumenų silpnumas;
 •     sudribusi oda;
 •     celiulitas;
 •     viršsvoris;
 •     arterinės ir/ar veninės kraujotakos sutrikimai;
 •     limfostazė, patinimai.

Ypač geriems rezultatams rekomenduojama atlikti 10–15 procedūrų kas antrą–trečią dieną. Norint pasiekti efektyvesnio rezultato procedūras rekomenduojama derinti su masažais bei įvyniojimais

Procedūros atlikti negalima:

 •     turintiems širdies stimuliatorių;
 •     patyrusiems miokardo infarktą;
 •     turintiems širdies aritmiją;
 •     sergantiems epilepsija;
 •     nėščioms moterims;
Paslaugos
Gydytojai

Nadja Gircis Satyro

Akupunktūra
Benjaminas Čižiūnas

Benjaminas Čižiūnas

Ortopedas, traumatologas
Eglė Aukštuolienė

Dr. Eglė Aukštuolienė

Gydytoja dermatovenerologė

Milda Kaupienė

Gydytoja

Dr. Karolina Venslauskaitė

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Rūta Pukenytė-Butrimovič

Gydytoja
Produktai
Į VIRŠŲ