Mezoterapija plaukams

_QUA8434sumaiznta

Mezoterapija plaukams tai nechirurginė, trumpa ir viena efektyviausių procedūrų, stabdanti plaukų slinkimą, plikimą (alopeciją), plonėjimą, skatinanti kraujotaką. Plaukų slinkimas ar jų plonėjimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: hormoniniai pokyčiai, nesubalansuota dieta, stresas, netinkamos plaukų priežiūros priemonės, genetika, nėštumas ar kiti medicininiai faktoriai.

Plaukų mezoterapijos kokteilių sudėtis apima įvairias medžiagas,vitaminus, peptidus, nukleorūgštis,aminorūgštis, maitinančias plauką, gerinančias kraujo ir deguonies tiekimą galvos odoje.  Mezoterapiniai kokteiliai leidžia atlikti efektyvias mezoterapijos procedūras nuo moterų ir vyrų antrogeninio plikimo, padeda atstatyti sveiką plauko struktūrą  ir stabdo slinkimą. Šiais preparatais atkuriamas ir stimuliuojamas plauko augimo aktyvumas, pailgėja užaugusių plaukų gyvavimas.

Mezoterapija plaukams atliekama naudojant plonas adatėles, kuriomis į galvos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai, specialiai parenkami pagal poreikį kiekvienam individualiai, atsižvelgiant į problemą. Biologiškai veiklūs preparatai patenka tiesiai į plauko folikulą ir pradeda jį maitinti. Mezoterapija pripažįstama viena efektyviausių priemonių sprendžiant galvos odos problemas, jau po pirmųjų procedūrų jaučiamas teigiamas poveikis galvos odai ir plaukams. Atliekamų injekcijų technikos gali skirtis: priklausomai nuo odos būklės, jautrumo, gali būti parenkamos skirtingos adatėlė arba pistoletas (mažiau skausminga), o esant ryškesniems plikimo reiškiniams, procedūrų kursas turėtų būti intensyvesnis.

Mezoterapija plaukams yra atliekama kelis ar net keliolika kartų, atsižvelgiant į individualią galvos odos būklę ir kliento poreikius. Reguliariai atliekant mezoterapiją reikšmingai sumažėja plikimo reiškiniai, galvos oda greitai ir ilgam laikui prisotinama drėgme bei vertingomis ir reikalingomis medžiagomis.

Iškart po procedūros pacientai gali grįžti prie įprastinės dienotvarkės. Pirmą parą po procedūros nerekomenduojama trinkti galvą, eiti į pirtį, vartoti alkoholinius gėrimus, degintis saulėje, intensyviai sportuoti.

Šias procedūras galima kombinuoti kartu su PRP procedūromis plaukams.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai