Mezoterapija (pistoletu biophymed u225)

Mezoterapija – tai vienas iš efektyviausių estetinių problemų sprendimo metodų. Į odą įšvirkščiami mikroskopiniai veiklųjų medžiagų kiekiai: augaliniai ekstraktai, mineralai, vitaminai, hialurono rūgštis. Tai naudojama gydant senstančią, raukšlėtą, suglebusią odą, celiulitą, lokalias riebalines sankaupas, plaukų slinkimą, odos pigmentaciją, akne.

Mezoterapija stangrina elastino skaidulas, stimuliuoja kologeno gamybą, kovoja su laisvaisiais radikalais ir stimuliuoja lastelių aktyvumą.

Procedūros metu naudojamos prancūzų kompanijos Biophymed mezoterapijos pistoletas U225 – vienas iš moderniausių ir populiariausių pasaulyje.

Privalumai:

neskausminga
saugu – reguliuojamas įdūrimo gylis
greita – procedūra trunka tik 20-45 min.
efektyvu – veikliosios medžiagos patenka į reikiamą gylį.
Mezoterapijai naudojamos INMED transdermalinės terapijos priemonės yra sterilios, be konservantų ir iš efektyvių bei naturalių produktų.

Procedūros metu daroma daug lokalinių injekciju, todėl reikiama medžiaga patenka būtent ten, kur ji reikalinga. Injekcijos gylis priklauso nuo procedūros tikslo, medžiagos rezeravimo funkcijos. Todėl preparato absorbavimas vyksta lygiau ir mažais kiekiais. Šios savybės dėka žymiai pagerėja procedūros poveikis.

Po mezoterapijos procedūrų kurso oda tampa elastingesnė, stangresnė, lygesnė, išsilygina nedidelės raukšlelės, oda tarsi nušvinta. Mezoterapija ir mezoterapijos procedūros neturi jokio šalutinio poveikio, tad jas galima nuolat kartoti pagal paciento pageidavimą.

Mezoterapija taip pat yra vienas iš efektyviausių būdų gydant plaukų slinkima, plikimą, norint sustiprinti plaukus bei paskatinti jų augimą.

Preparatuose esančios amino rūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas, pagerinama plaukų struktūra bei išvaizda.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai