Lūpų putlinimas, korekcija, kontūro formavimas

_QUA9060

Lūpų putlinimas yra procedūra, kurios metu į lūpas sušvirkščiamas užpildas, sudarytas iš hialurono rūgšties. Atlikus injekciją, lūpos tampa putlesnės, paryškinamas jų raudonis, taip pat galima išryškinti konkrečias lūpų sritis. Lūpų putlinimas dažniausiai atliekamas jaunoms moterims, turinčioms siauras, neputlias lūpas, taip pat – vyresnėms moterims, kuomet lūpų srityje esantys audiniai praranda stangrumą.

Prieš lūpų putlinimo hialurono procedūrą, atsižvelgę į aplinkybes bei jūsų norus, su specialistu nuspresite, kokio efekto norite – nuo to priklausys užpildo kiekis (nepilnai išnaudotas lūpų tūrio užpildas gali būti panaudojamas kitoms jūsų veido sritims pakoreguoti: nosies-lūpų raukšlėms ar nusvirusiems lūpų kampučiams).

Procedūros metu leidžiant užpildą į giliuosius odos sluoksnius aplink lūpų kraštą, lūpų apimtys yra koreguojamos iki norimos formos ir pilnumo. Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi yra gerai toleruojama, neilga procedūra. Prieš ją atliekant lūpų sritis vietiškai nuskausminama anestetiniu kremu arba nuskausminančiomis injekcijomis, o po procedūros atlikimo skausmas nebūdingas. Efektas pastebimas iš karto po injekcijos ir tęsiasi priklausomai nuo preparato tipo bei jūsų gyvenimo būdo, gali išlikti nuo 8 mėn. iki 1,5 metų. Produktas greičiau suyra žmonėms aktyviai sportuojant, dažnai lankantis pirtyse ar saunose, dažnai vartojant alkoholį, stresuojant. Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra.

Po procedūros galite jausti tinimą, išnyksiantį per kelias dienas. Kartais gali susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės – jos visiškai išnyksta. Galutinio rezultato sulauksite po kelių savaičių, kadangi per jas užpildas galutinai lokalizuojasi tam tikrose srityse ir lūpos įgyją galutinę formą ir kontūrą.

Lūpų tinimas – tai simptomas, jei atsiranda, paprastai praeina per 48 val. po injekcijos. Po procedūros nerekomenduojama lūpų tepti jokiais kremais, balzamais ar kitomis priemonėmis, tačiau patartina šaldyti ledu ir dėti šaltus kompresus tą pačią ir kitą dieną. Po procedūros rekomenduojama 1 savaitę vengti aktyvių saulės spindulių, saunos, intensyvaus sporto,makiažo, lūpų dažų.

Mūsų klinikoje lūpų korekcijos atliekamos Restylane, Belotero, Neauvia, Juvederm, Fillmed ir kitais aukščiausios kokybės hialurono rūgšties preparatais.

DĖMESIO!
Estetinės dermatologijos paslaugos, t.y. įvairios injekcijų procedūros atliekamos asmenims tik sulaukusiems pilnametystės.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai