fbpx

Kraujo Tyrimai

Kraujo tyrimai yra labai svarbi diagnostikos priemonė, padedanti nustatyti sveikatos būklę ir diagnozuoti įvairias ligas. Lietuvoje kraujo tyrimai yra prieinami visuomenei ir gali būti atliekami tiek valstybinėse, tiek privačiose medicinos įstaigose.

Kraujo tyrimai gali būti skirti įvairiems tikslams, įskaitant bendrą kraujo tyrimą, biocheminį kraujo tyrimą, hormonų tyrimą, kraujo grupės ir Rh faktoriaus nustatymą bei kraujo sudėties tyrimą. Bendras kraujo tyrimas dažniausiai atliekamas kaip pradinis tyrimas, padedantis nustatyti bendrą organizmo būklę ir patikrinti, ar nėra infekcijos ar uždegimo.

Biocheminis kraujo tyrimas atliekamas norint nustatyti tam tikrų cheminių medžiagų lygį kraujyje, pvz., gliukozės, cholesterolio ar baltymų. Hormonų tyrimas naudojamas nustatant hormonų lygį kraujyje, pvz., skydliaukės hormonų, estrogenų ar testosterono.

Kraujo grupės ir Rh faktoriaus nustatymas yra svarbus, jei reikia atlikti kraujo perpylimą arba organų transplantaciją. Kraujo sudėties tyrimas naudojamas nustatant, ar kraujas yra normalus, ar yra tam tikrų ligų požymių, pvz., anemijos ar leukemijos.

Atliekant kraujo tyrimus, dažnai reikia atlikti kraujo paėmimą iš paciento. Tai gali būti atliekama tiek ligoninėje, tiek laboratorijoje ar netgi namuose, jei yra reikalingas specialus tyrimas. Kraujo paėmimas yra saugus ir paprastas procesas, tačiau reikia laikytis tam tikrų taisyklių, pvz., negerti alkoholio prieš kraujo paėmimą ar nevalgyti tam tikrą laiką prieš tyrimą.

Lietuvoje kraujo tyrimai yra plačiai naudojami medicinos praktikoje ir padeda gydytojams nustatyti sveikatos būklę bei diagnozuoti ligas. Tai yra svarbi diagnostikos priemonė, padedanti palaikyti žmonių sveikatą ir gerovę.

Klinikoje atliekame maisto netoleravimo, bendraklinikinius ir biocheminius, hormonų tyrimus. Taip pat savo klientams siūlome aknės tyrimo programą bei atliekame kraujo tyrimus slenkant plaukams. Itin populiarus- profilaktinis tyrimas vyrams bei moterims virš 40. Jei nusilpote, nuolat jaučiate nuovargį- pasiūlysime specialų kraujo tyrimą ir jums.
Paslaugos
Gydytojai

Nadja Gircis Satyro

Akupunktūra
Benjaminas Čižiūnas

Benjaminas Čižiūnas

Ortopedas, traumatologas
Eglė Aukštuolienė

Dr. Eglė Aukštuolienė

Gydytoja dermatovenerologė

Milda Kaupienė

Gydytoja

Dr. Karolina Venslauskaitė

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Rūta Pukenytė-Butrimovič

Gydytoja
Produktai
TOP