fbpx

"Kobido" japoniškas veido masažas

Japoniškas terapinis veido masažas yra išmintingas tradicinės japonų medicinos koncepcijų ir skirtingų manualinės terapijos technikų (anma ir akupunktūros tradicijos) derinys. Tai pažangi metodika, apimanti technikas, kurių pagrindas yra pirštų judesiai ir darbas rankomis, o tam reikia tikslaus pirštų valdymo.
Šis masažas laikomas atgaivinančia procedūra, kuri paryškina veido odos spalvą, pagerina apytaką, atpalaiduoja ir paskatina kolagenų gamybą laikui bėgant. Manoma, kad japoniškas terapinis veido masažas yra labai veiksmingas gydant sausą ir riebią odą, spuogus, raukšles, senatvės dėmes, prastą veido spalvą bei galvos skausmą. Be to, masažas yra giriamas kaip vienas veiksmingiausių natūralių odos gydymo metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti. Šis gydymo būdas buvo sukurtas siekiant pagerinti kliento sveikatą ir gyvybingumą, pabrėžiant problemų prevenciją, užuot sprendus jau egzistuojančias problemas. Tai yra pagrindinis tradicinės Rytų medicinos bruožas.

Japoniško terapinio veido masažo poveikis:

 • Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas.
  Kaip fiziniai pratimai sutvirtina ir tonizuoja kūną, taip japoniškas terapinis veido masažas sustiprina ir tonizuoja veido raumenis,nuo kurių priklauso odos suglebimas ir raukšlių atsiradimas.
 • Maksimaliai padidina odos skaistumą.
  Japoniškas terapinis veido masažas pagreitina odos kraujotaką, ląstelių atsinaujinimą ir suteikia veidui labiau švytinčią, sveikesnę, jaunatviškesnę išvaizdą.Masažas paskatina kapiliarus efektyviau įsisavinti naudingas medžiagas, stabdančias odos senėjimą.
 • Išvalo toksinus ir nešvarumus.
  Japoniškas terapinis veido masažas pakelia odos temperatūrą, kas savo ruožtu paskatina odą išsilaisvinti nuo toksinų ir giliai esančių nešvarumų, kurių negali pasiekti įprasti valikliai. Padidėjusi temperatūra aktyvina limfos sistemą, įgalinančią odos ląsteles efektyviai pašalinti bakterijas ir toksinus.
 • Normalizuoja odos drėgmės balansą.
  Japoniškas terapinis veido masažas Kobido padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, sukurdamas barjerą, saugantį odą nuo išsausėjimo.
 • Atpalaiduoja raumenų įtampą.
  Japoniškas terapinis veido masažas Kobido atpalaiduoja raumenų audinio įtampas, skatindamas šviežio kraujo, kuris atneša deguonį ir maisto medžiagas, priplūdimą į veido paviršių. Tik pagerinus kraujotaką ląstelės gali atsinaujinti.
 • Masažas pagerina vidaus organų funkciją per refleksogenines zonas ir meridianinę sistemą.
  Pagal tradicinę rytų mediciną žmogaus kūną sudaro ne tik kaulai, oda bei vidaus organai (tai, ką galime rasti bet kuriame anatomijos vadovėlyje), bet ir meridianai, plika akimi nematomi kanalai, kuriais teka gyvybinė energija Či, maitinanti kūno gyvybines funkcijas palaikančius organus. Jei kanalas užsikimšęs, jei energijos tekėjimas dėl tam tikros priežasties sutrikęs, tai reiškia, kad tam tikras organas ar visa sistema yra nepakankamai pamaitinami ir kūnas toje vietoje ima silpti, laikui bėgant išryškėja liga.

Jums pageidaujant, po masažo specialistas parenka kaukę pagal jūsų odos tipą ir problemą.

Norint pasiekti maksimalų rezultatą, galima atlikti masažo seansų kursą. Dažniausiai rekomenduojamas 8-12 procedūrų kursas, 1-2 kartus per savaitę.

Paslaugos
Gydytojai

Nadja Gircis Satyro

Akupunktūra
Benjaminas Čižiūnas

Benjaminas Čižiūnas

Ortopedas, traumatologas
Eglė Aukštuolienė

Dr. Eglė Aukštuolienė

Gydytoja dermatovenerologė

Milda Kaupienė

Gydytoja

Dr. Karolina Venslauskaitė

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Rūta Pukenytė-Butrimovič

Gydytoja
Produktai
TOP