Hialurono rūgšties injekcijos

Veido kontūrų formavimas injekciniais preparatais:

  • Puikus, iškart matomas efektas;
  • Minimalus diskomfortas;
  • Labai mažai pašalinių reiškinių;
  • Galite iškart grįžti į darbą ar kitą veiklą.
  • Rezultatas matomas iškarto!

Audinių užpildais galima subtiliai formuoti veido kontūrus: sušvelninti smakrą, suapvalinti jo aštrumą, suteikti skruostams jaunatvinio pilnumo ir apvalumo.

Audinių užpildai, leidžiami po oda, savo tūriu iškelia kontūrą, suteikia jam norimą formą.

Jais galima ne tik pakoreguoti veido formą (paryškinti skruostikaulius ar smakrą, padailinti jų formą, bet ir sušvelninti ar net visai išlyginti kai kurias veido raukšles (pvz: ypač jie tinka raukšlėm, einančiom nuo nosies link lūpų kampo), pastorinti lūpas, pakoreguoti jų formą. Per keletą akimirkų atlikus injekcijas, efektas pasireiškia iš karto, atrodo itin natūraliai ir nepakeičia veido išraiškos.

Mūsų  klinikos gydytojos Jus nuosekliai apžiūrės, supažindins  su visais šios procedūros ypatumais. Kartu aptarsite norimą rezultatą. Kiekvienu atveju specialistas individualiai padės pasirinkti Jums tinkančius audinių užpildus, aptarsite jų privalumus ir trūkumus.

Konsultacijos metu reikėtų nurodyti, kokius vaistus vartojate, ar nesirgote lūpų paprastąja pūsleline (herpes), neturinte polinkio hipertrofiniams randams, nesergate autoimuninėmis ligomis ar nevartojate Aspirino ar kitų kraujo krešėjimą veikiančių vaistų. Nepamirškite pasakyti, jeigu turite alergiją vaistams.

Prieš procedūrą oda padengiama lokaliu nuskausminančiu kremu. Injekcijos atliekamos suleidžiant hialurono rūgšties preparato labai mažais kiekiais po oda ar į giliuosius audinius plonyte adata arba kaniule (per vieną adatos dūrio skylutę), todėl skausmingumas labai mažas arba nejuntamas. Specialistas, suleisdamas audinių užpildus, subtiliai pakoreguoja Jūsų veido kontūrus iki norimo rezultato. Rezultatai matomi iš karto!

Mūsų klinikoje dirbama tik su aukščiausios kokybės audinių užpildais, t.y. JUVEDERM, RESTYLANE, BELOTERO, FILLMED, NEAUVIA, TEOXANE

 

DĖMESIO!
Estetinės dermatologijos paslaugos, t.y. įvairios injekcijų procedūros atliekamos asmenims tik sulaukusiems pilnametystės.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai