AW Kūno formų korekcija, celiulito naikinimas akustinėmis bangomis

Celiulito naikinimas akustinių smūginių bangų terapija – tai greita, neskausminga, saugi ir efektyvi įvairioms celiulito stadijoms tinkama procedūra.

Celiulitas yra klasifikuojamas į keturias stadijas :

1-oji stadija – celiulitas plika akimi nėra matomas, oda atrodo tik šiek tiek pakitusi, labiau primena nesunkų patinimą ar tiesiog pastorėjimą.

2-oji stadija – celiulitas pradeda labiau ryškėti, plika akimi dažnai dar nėra stipriai pastebimas, tačiau suspaudus odą, jis jau matomas.

3-oji stadija –  celiulitas pastebimas jau ir plika akimi, suspaudus odą jis tampa itin ryškus.

4-oji stadija –  tai jau paskutinė celiulito stadija, kurioje namų sąlygomis bandyti gydyti nerekomenduojama, jau reikėtų kreiptis į specialistus ir pasitelkti profesionalų gydymą. Oda itin grublėta, pastebima net ir mažų gumbelių. Šioje stadijoje celiulitas jau ne tik estetinė problema, bet dažnai tampa net ir skausmingas.

Pagal poveikį odai, celiulitas yra skiriamas dar i dvi kategorijas: kietąjį ir minkštąjį. Esant kietąjam celiulitui oda išlieka stangri, bet pradeda labai sausėti, formuojasi gūzeliai, kurie dažniausiai tampa skausmingi. Šis tipas būdingesnis sportininkėms, kurioms didžiausia apkrova tenka kojoms, pavyzdžiui bėgikėms. Minkštasis celiulitas pasižymi suglebusia oda, jis yra neskausmingas ir yra labiau būdingas vyresnio amžiaus moterims.

Procedūrą galima atlikti šlaunų, sėdmenų, pilvo, žąstų srityse.

Poveikis riebaliniam audiniui – sumažėja riebalinio audinio sankaupos bei kūno apimtys. Smūginės bangas, riebalų ląstelėse (lipocituose) skatina riebalų skilimą ir jų pašalinimą iš organizmo. Akustinės bangos stimuliuoja audinių kraujotaką, mikrocirkuliaciją ir metabolizmą. Lipocituose skaldomi riebalai, atsipalaidavusios laisvosios riebalų rūgštys ir glicerolis pašalinami limfos ir kraujo keliu. Akustinės bangos mažina oksidacinį stresą riebaliniame audinyje bei skatina katabolinių produktų pernešimą į kepenis, kur jie naudojami energijos metabolizmui.

Dažniausias kursas yra 6 procedūros. Po paskutinės procedūros dar 3 mėnesius efektas gerėja. Efektas – celiulito požymiai tampa kur kas mažiau matomi, mažėja apimtys, padidėja odos stangrumas.

Šią procedūrą taip pat galima kombinuoti su anticeliulitiniu, limfodrenažiniu masažu, miostimuliacija, kūno šveitimu ir įvyniojimais. Tai dar labiau suaktyvins kraujotaką ir limfotaką, bus pasiekiamas didesnis rezultatas. 

Kontraindikacijos procedūrai:

 • Inkstų ir/arba kepenų funkcijos nepakankamumas;
 • Nėštumas, maitinimas krūtimi;
 • Esant išsiplėtusioms venoms, venų trombozių, flebitų atvejais;
 • Kojų venų chirurginės operacijos ir skleroterapija;
 • Arterinė hipertenzija;
 • Cukrinis diabetas;
 • Rimti širdies, širdies kraujagyslių susirgimai;
 • Širdies stimuliatorius;
 • Vartojant antikoaguliantus (kraujo krešėjimą mažinančius vaistus);
 • Esant odos pažeidimams: erozijoms, opoms ar atviroms žaizdoms, hematomoms, koloidams. Procedūra neatliekama esant padidintam odos jautrumui, esant nepaaiškinamiems odos spalvos pokyčiams. Kai kurių lokalių odos pakitimų atveju, procedūra gali būti atliekama neliečiant pakitimo vietos;

Akustinių bangų terapijos poveikis:

 • Matomas ir klinikiniais tyrimais įrodytas efektas;
 • Skaldymas ir pašalinimas riebalų vyksta natūraliu keliu, nepažeidžiant medžiagų apykaitos;
 • Nepažeidžiamas odos vientisumas;
 • Nereikia reabilitacinio periodo;
 • Saugus, neturintis komplikacijų metodas.
Paslaugos
Gydytojai

Nadja Gircis Satyro

Gydytoja urologė, holistinės terapijos gydytoja, akuterapijos ir akupunktūros specialistė
Benjaminas Čižiūnas

Benjaminas Čižiūnas

Ortopedas, traumatologas
Eglė Aukštuolienė

Dr. Eglė Aukštuolienė

Gydytoja dermatovenerologė

Milda Kaupienė

Gydytoja

Dr. Karolina Venslauskaitė

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Rūta Pukenytė-Butrimovič

Gydytoja
Produktai
Į VIRŠŲ