Botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijos yra paprasta,greita, nechirurginė procedūra, atliekama sušvirkščiant injekciją, sudarytą iš botulino toksino ir kitų sudedamųjų dalių, į veido sritis, kuriose formuojasi raukšlės siekiant jas sumažinti. Botulino injekcijos yra beveik beskausmės, trunkančios vos keletą minučių.

Tai procedūra besiskundžiantiems mimikos raukšlėmis kaktos, pykčio (tarpuakio), aplink akis zonose, lūpų kampučiuose. Taip pat tai efektyvi procedūra siekant sumažinti prakaitavimą (hiperhidrozę), pažastų zonoje.

Nuo botulino toksino injekcijų reikėtų susilaikyti, jeigu gydomojoje zonoje ar greta jos yra infekcija, uždegimas.

Procedūros metu gydytojas jus visuomet pakonsultuos, apžiūrės ir įvertins jūsų odos būklę.

Botulino toksinas yra injekuojamas nedideliais kiekiais į veido raumenis. Jo funkcija – blokuoti nervinį impulsą ir neleisti raumeniui susitraukti. Tai sumažina bei pašalina veide esančias raukšles, susidarančias dėl pernelyg dažno ar stipraus šių raumenų susitraukimo. Efektas bus matomas konkrečiai tose srityse, kuriose bus atliekama injekcija. Dažniausai tai būna kaktos raukšlės (horizontalios bei vertikalios), raukšlelės aplink akis, aplink lūpas, tarp lūpos kampo bei skruosto, kaklo raukšlės.

Efektas bus matomas jau po 2-5 dienų. Raukšlių atpalaidavimo poveikis ryškiausias 5-6 savaitę. Poveikio trukmė labai individuali, tai priklauso nuo įvairių charakteristikų,gyvenimo būdo, tačiau paprastai poveikis trunka apie 4–6 mėn. Botulino toksino injekcijos gali būti nuolatos kartojamos, kadangi tai visiškai nekenkia sveikatai, tačiau tarp jų turi būti daromos tam tikro intervalo pertraukos (paprastai 4 mėn.), pakartotinai atliekant injekcijas, padeda pasiekti ilgiau trunkančius bei geresnį estetinį efektą turinčius rezultatus.

PO PROCEDŪROS
Po raukšlių korekcijos botulino injekcijomis kūną laikykite statmenai ir pernelyg nesilenkite į priekį, 2 valandas po procedūros aktyviai judinkite mimikos raumenis.

Nemasažuokite injekcijų vietų, kad injekuotas skystis nepasklistų į gretimus audinius, nenaudokite makiažo ant injekcijų vietų, kad išvengtumėte pigmentacijos, venkite saulės spindulių ir nesikaitinkite saunoje, venkite intensyvios sportinės veiklos, venkite kitų veido procedūrų tą pačią dieną, venkite alkoholio.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai