“Bionutrilift” nechirurginis veido pakėlimas

_QUA8497sumaiznta

BIONUTRILIFT – nauja, estetinė globaliai veidą atjauninanti procedūra, kurios dėka vienu metu oda akimirksniu patempiama ir atgauna sveiką, gyvybingą bei jaunatvišką išvaizdą! Šioje procedūroje susijungia du esminiai metodai, globaliai atjauninantys veidą – odos patempimas ir biostimuliavimas.Procedūros metu naudojami FILLMED BY FILORGA naujos kartos audinių užpildai ART FILLER ir mezoterapijos kokteilis NCTF 135HA. 

Veide padaromi vos keli dūriai ir specialia technika injekuojami FILLMED by Filorga audinių užpildai ART FILLER bei mezoterapijos kokteilis NCTF 135HA. Jau iš kart po greitos, 20 minučių trukmės procedūros, jūsų veidas bus patemptas, sumažės raukšlių gylis ir suglebimas, o oda bus prisotinta jos gyvybines funkcijas stimuliuojančiu veikliųjų komponentų kokteiliu.

  •     Pasižymi ilgalaikiu poveikiu – rezultatai vis dar pastebimi po 18 mėn.
  •     Turi biostimuliuojantį poveikį: skatina naujo kolageno gaminimąsi, dėl ko gerėja odos stangrumas. Stangri ir elastinga oda – odos kokybės rodiklis.
  •     Pilnai rezorbuojasi audiniuose. Tai yra saugumo garantija.

BIONUTRILIFT procedūra gali būti atliekama moterims ir vyrams, kurie nori panaikinti ar sumažinti veido raukšles, ar kaip prevencinė procedūra, apsaugo odą prieš jų atsiradimą, suteikti odai elastingumo.

Suleista į odą išilgai raukšlių, hialurono rūgštis užpildo jas iš vidaus.

Suleista į skruostikaulius, ji suteikia jiems formą bei iš naujo suformuoja veido kontūrą.

Suleista į lūpas, atkuria lūpų kontūrą ir suteikia joms natūralaus putlumo.

Specialaus odos pasiruošimo prieš BIONUTRILIFT procedūra nereikalauja. Visų pirma, atvykus į vizitą Jūsų laukia gydytojo konsultacija. Jus apžiūrės ir įvertinus Jūsų veido odos būklę,  bus paskiriamas Jums labiausiai tinkamas preparatas. 

Paslaugos

Gydytojai

Produktai