Apie mūsų kliniką

Ilgametę patirtį bei žmonių pasitikėjimą įgijus Šiauliuose, Grožio ir sveikatos klinika, veikianti ir Vilniuje, vadovaujasi sąžiningumo, žmogiškumo ir tikrumo taisyklėmis. Kiekvienam klientui suteikiame išsamią informaciją apie jo problemas ir efektyviai sprendžiame jas kartu, nuoširdžiai domėdamiesi kliento norais. Manome, jog esmė – ne procedūrų kiekyje, o jos aktualumu pacientui. Visada į priekį statome kokybę, o ne kiekybę. Savo siūlomas paslaugas visad siejame su natūralumu ir tikro grožio išsaugojimu, taip gerinant ne tik išvaizdą, bet ir sveikatą. Todėl ir esame Grožio ir sveikatos klinika, nes manome, jog šie du dalykai neatsiejami.
Mūsų klinikų tikslas – klientui sukurti jaukią namų aplinką, kur jam skiriamas didžiausias dėmesys ir nuoširdumas. Subūrėme kruopščiausių ir talentingiausių specialistų kolektyvą, kuris užtikrins ne tik lūkesčius pranokstančius rezultatus, bet ir aukščiausios klasės aptarnavimą, kuris atsispindės nuoširdžiu rūpesčiu ir draugiškumu. Mūsų klinikose laukiamas kiekvienas.
Kuriame meilę sau kartu.

Su meile, Grožio ir sveikatos klinika Vilniuje ir Šiauliuose.

Privatumas

Gerbiame savo klientų privatumą užtikrindami duomenų ir darytų procedūrų istorijos apsaugą. Taip pat esame įsikūrę ramioje aplinkoje, todėl po procedūrų nereikės baimintis išeiti į miesto šurmulį

Aukščiausios kvalifikacijos kolektyvas

Klinikoje dirba kvalifikuoti gydytojai bei kosmetologai, savo ilgamete patirtimi užtikrinantys aukščiausios klasės procedūrų ir gydymo kokybę.

Paprasta registracija

Lengva registracijos forma vizitams pas mūsų klinikos gydytojus ir kosmetologus.

Modernios technologijos

Klinikoje naudojamos tik inovatyviausios ir veiksmingiausios medicinos bei kosmetologijos technologijos, aparatai bei priemonės.

Atviri naujovėms

Sekame visas medicinos ir estetinės kosmetologijos naujienas, klientams suteikdami galimybę išbandyti naujausias grožio ir sveikatinimo procedūras.

Individualus rūpestis

Klientams primename apie reikalingas pakartoti procedūras ar vizitus pas gydytojus, taip skirdami individualų dėmesį savo klientų sveikatai ir grožiui.

Registruokitės vizitui!

Gydytojų profesionalų komanda: dermatovenerologai, plastikos chirurgai, medicinos gydytojai, holistinės medicinos gydytoja, ortopedas traumatologas. Patikima, saugu ir subtilu.