Anticeliulitinis kūno masažas

anticeliulitinis-kuno-masazas-min-scaled (1)

Pasaulyje nuo celiulito kenčia net 90% moterų. Jei šis masažas derinamas su sveika mityba, fiziniu aktyvumu, greitai pastebėsite puikius rezultatus ir vėl galėsite džiaugtis nuostabiai lygia oda.

Celiulitas – tai odos liga, struktūriniai riebalinio audinio pakitimai, sąlygoti tam tikrų organizmo sutrikimų. Dažniausiai celiulito atsiradimą lemia virškinimo, kraujo apytakos sutrikimai. Tuomet moters organizme pradeda kauptis skysčiai ir medžiagų apykaitos atliekos.

Celiulitas neatsiranda staiga – jis vystosi iš lėto. Dažniausiai pradėjęs formuotis jau paauglystėje, celiulitas pažeidžia šlaunis, sėdmenis, bet gali atsirasti ir kitose kūno vietose, ten kur yra riebalinio audinio, pavyzdžiui, ant pilvo, rankų ar net krūtų. Taigi, anticeliulitinis masažas yra efektyvus kovoje su celiulitu, nes masažuojamos konkrečios celiulito pažeistos kūno vietos.

Celiulito atsiradimo priežastys:

  •  Genetika. Polinkis į celiulitą dažniausiai yra paveldimas. Jei „apelsino žievelę“ turėjo mama, didelė tikimybė, kad ji pasireikš ir Jums. Tačiau, net jei mama celiulito neturėjo, tai dar nereiškia, kad ir Jūs jo neturėsite. Genetinis paveldimumas nėra vienintelis veiksnys sąlygojantis šios odos ligos atsiradimą.
  • Hormonai. Brendimo ar nėštumo laikotarpiais moters organizme vyksta įvairūs hormoniniai pakitimai. Hormonas estrogenas, kurio itin daug gamina nėščios moters organizmas, turi didelės įtakos celiulito atsiradimui. Jis skatina riebalų ir vandens sulaikymą organizme.
  • Nejudrumas. Fizinės veiklos trūkumas, nejudrus gyvenimo būdas ar sėdimas darbas yra labai dažnos celiulito atsiradimo priežastys. Nuolatinis sėdėjimas – tai kojų raumenų užspaudimas, dėl kurio jie silpnėja, vėliau sutrinka medžiagų apykaita, blogėja deguonies perdavimas į ląsteles. Ypač pavojingas sėdėjimas užsikėlus koją ant kojos, nes taip sutrikdoma kraujo cirkuliacija, o audiniai yra prasčiau aprūpinami krauju, kuris reikalingas riebalų bei skysčių pertekliaus pašalinimui iš ląstelių.
  • Mityba. Nesveikas maistas daro didelę įtaką celiulito atsiradimui. Riebus, persūdytas, daug angliavandenių turintis maistas yra Jūsų gražių kūno linijų, taip pat ir šlaunų priešas. 
  • Ligos. Kasdienis stresas, periferinės kraujotakos sutrikimai, antsvoris, netaisyklinga laikysena, skydliaukės ligos, kepenų veiklos ar virškinimo sutrikimai, rūkymas, alkoholio vartojimas.

Norint pasiekti maksimalius rezultatus, kartu su anticeliulitiniu masažu, tūrėtų būti suderinta mityba ir aktyvi fizinė veikla.

Taip pat rekomenduojama šį masažą kombinuoti kartu su kūno šveitimu, kūno įvyniojimais, limfiniu kūno masažu, miostimuliacija bei smūginėmis akustinėmis bangomis. 

Specialistas apžiūrėjęs jus, rekomenduos jums geriausią ir efektyviausią problemos sprendimo būdą bei jums reikalingą procedūrų kursą.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai