fbpx

Antakių, blakstienų dažymas, laminavimas

Antakių, blakstienų korekcija ir dažymas –profesionaliomis bei saugiomis priemonėmis atliekamos procedūros padėsiančios Jūsų veido bruožams ir akims išryškėti bei dar labiau atsisikleisti.

Antakių formavimas ir dažymas, blakstienų dažymas ilgalaikiais cheminiais dažais.

Profesionalus meistras, suteikęs antakiams tinkamą formą, aukštos kokybės priemonių pagalba, atliks antakių ryškinimą, parinkęs Jums labiausiai tinkamą spalvos toną. Ilgalaikis antakių dažymas pagyvins Jūsų veido bruožus, išlaikydamas antakius išraiškingesnius ilgesnį laiką.

Ilgalaikis blakstienų dažymas yra kur kas paprastesnis būdas išsaugoti gražias ir išraiškingas akis, nudažius blakstienas tam skirtais, specialiais dažais, pritaikančius prie Jūsų plaukų spalvos ir veido odos atspalvio.Blakstienų dažymas suteikia ilgalaikį žavesį akims, kuomet nereikės jomis rūpintis ir naudoti blakstienų tušą keletą savaičių, o atrodysite žavingai kiekvieną dieną. Cheminio blakstienų dažymo efektas išsilaiko apie 3-4 savaites ir visiškai nekenkia natūralioms blakstienoms.

Antakių formavimas ir dažymas ilgalaikiais Hena (chna) dažais.

Procedūrų metu naudojami ilgalaikiai Hena (chna) dažai – tai natūralus produktas, sukurtas būtent antakių priežiūrai. Šis dažymo būdas ypač turėtų patikti norinčioms didesnės antakių apimties – procedūros metu nudažomi ne tik plaukeliai, bet ir oda. Spalva ant odos išliks nuo 5 iki 14 dienų, o plaukelių – net iki 6 savaičių. Procedūrų metu naudojamos natūralios priemonės, tad plaukeliai ne tik ilgam pagražinami, bet ir stiprinami.

Procedūros Hena (chna) dažais rekomenduojamos:

  • taupantiems laiką, pageidaujant ilgalaikiškesnio rezultato,
  • esant ploniems, silpniems plaukeliams, trūkstant apimties,
  • praradus antakių formą, norint ištaisyti asimetriją,
  • jautriems cheminiams dažams žmonėms.

Procedūros metu atsižvelgiant į veido struktūrą individualiai parenkama tinkamiausia antakių forma ir pabrėžiami gražiausi bruožai.

!Būtina atminti, jei esate alergiški dažams, turite jautrią odą aplink akis, ar akių infekciją – tuomet, antakių ir blakstienų dažymas Jums netinka.

Blakstienu laminavimas

Puikiai tinka norinčioms natūralaus efekto. Jei Jūsų blakstienos tiesios ar nepakankamai riestos, šios procedūros dėka, jos tampa natūraliai riestos, gražios ir kerinčios. Sudaromas vaizdas, lyg būtų dvigubai ilgesnės. Jei nuolat tenka klijuotis dirbtines blakstienas ar kas rytą dažyti jas tušu, norite sutaupyti laiko - būtinai išbandykite blakstienų laminavimą.

Blakstienų laminavimo procedūra, kurios pagrindinis tikslas yra pakeisti natūralios blakstienos linkį, nudažyti ir prisotinti plaukelį maitinamosiomis medžiagomis. Žvilgsnis tampa gyvesnis, išraiškingesnis, jausmingesnis. Po procedūros blakstienos lieka idealioje būklėje iki 2 mėnesių.

Mūsų klinikoje atliekamas blakstienų laminavimas profesionaliomis itališkomis priemonėmis In Lei.

 

 

 

Paslaugos
Gydytojai

Nadja Gircis Satyro

Akupunktūra
Benjaminas Čižiūnas

Benjaminas Čižiūnas

Ortopedas, traumatologas
Eglė Aukštuolienė

Dr. Eglė Aukštuolienė

Gydytoja dermatovenerologė

Milda Kaupienė

Gydytoja

Dr. Karolina Venslauskaitė

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Rūta Pukenytė-Butrimovič

Gydytoja
Produktai
Į VIRŠŲ