fbpx

Alumier MD išplėstinė odos atnaujinimo procedūra

Alumier MD yra prabangus medicininio lygmens kosmetikos prekinis ženklas, kurio moto-  visi nori skaisčios, gražios odos. Šis ženklas subūrė mokslininkų ir gydytojų komandą siekiant sukurti veiksmingiausias formules, naudojant optimalius medicininio lygio ingredientus. Išrado produktus, tinkamus  kiekvieno žmogaus fiziologijai ir odos individualumui. Tai itin ekologiškas, tvarus, natūralus ženklas, sparčiai ir tvirtai besiplečiantis pasaulinėse odos estetikos rinkose.

Alumier MD profesionalūs pilingai

AlumierMD pilingai -tai naujos kartos klinikinis odos atnaujinimas.

Naudodami specialios paskirties pilingus, kurių kiekvienas turi unikalų ingredientų kompleksą, AlumierMD profesionalai mūsų klinikoje pritaikys būtent jūsų odai reikalingą terapiją, atsižvelgiant į odos problemas ar ypatumus, t.y.  senėjimas, pigmentacija, išsiplėtusios poros, riebalų perteklius, aknė, itin jautri oda, rožinė, kuperozė ir tt.

GLOW peel

Tinka sausai, normaliai, riebiai, dehidratuotai odai. Skirtas aknės, hiperpigmentacijos ir odos senėjimo terapijai.

Glow peel pilingas sujungia pieno rūgštį, salicilo rūgštį ir rezorcinolį, sukurdamas daugiafunkcį paviršiaus atkūrimo sprendimą, kuris veiksmingai sumažina smulkias raukšles ir hiperpigmentaciją, tokią kaip amžiaus dėmės, spalvos pakitimai ir netolygus odos atspalvis. Ši formulė nušveičia negyvas odos ląsteles ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Kad atitiktų individualius poreikius, švytėjimo pilingas atliekamas parenkant skirtingą stiprumą kiekvienam individualiai. Stiprumas priklauso nuo pilingo sluoksnių skaičiaus.

Vitamino A stimuliacija

Tinka aknės, hiperpigmentacijos pažeistai arba senstančiai odai

Vitamino A kokteilis (booster)  yra stipri, gryna retinolio ir pieno rūgšties atkuriamoji priemonė. Sumažina smulkių raukšlių ir hiperpigmentacijos atsiradimą, skatindama kolageno gamybą ir pagreitindama ląstelių apykaitą.  Procedūros dėka, veido oda tampa spindinti ir tolygesnė.

Detox (valomoji) procedūra

Tinka riebiai, probleminei odai, linkusiai į bėrimus ir komedonus.

Detox Clear sudėtyje yra salicilo ir pieno rūgšties, kuri puikiai įsiskverbia į poras ir nušveičia odą. Salicilo rūgštis prasiskverbia į poras ir pašalina negyvas odos ląsteles bei riebalų perteklių. Pieno rūgštis nušveičia negyvas odos ląsteles ir drėkina. Eukaliptas pasižymi stipriomis sutraukiančiomis savybėmis. Kartu jie išlygina odą, sumažina porų dydį, mažina bėrimus ir neleidžia susidaryti naujiems spuogams.

Radiant 20/10

Tinka esant spuogams, hiperpigmentacijai, netolygiam odos atspalviui, užsikimšusioms, atviroms poroms ir odos riebumui mažinti

Radiant 20/10 pilingas, kurio sudėtyje yra  pieno ir salicilo rūgščių galingas derinys, pagerina odos toną ir tekstūrą, nes nušveičia negyvas odos ląsteles ir pagreitina ląstelių apykaitą. Daugiafunkcinis atkuriamasis pilingas sumažina spuogų atsiradimą ir atitolina smulkių raukšlių atsiradimą, mažina poras, hiperpigmentaciją.

Radiant 30

Tinka hiperpigmentacijai, netolygiam odos tonui, papilkėjusiai odai, raukšlėms naikinti. Taip pat skiriamas jautriai odai.

Radiant 30 yra alfa hidroksi rūgščių atkuriantis, švelnesnis šveitiklis, kurio sudėtyje yra pieno rūgšties, siekiant pašalinti negyvas odos ląsteles. Padidina ląstelių apykaitą ir stimuliuoja kolageną, pagerina odos tekstūrą ir tonusą. Šis daugiafunkcinis pilingas skirtas įvairioms odos problemoms spręsti, įskaitant smulkias raukšles, spalvos pasikeitimą, dideles poras.

Klinikos gydytojos ir kosmetologės yra AlumierMD ženklo sertifikuotos specialistės, išklausę teorinius bei praktinius mokymus tarptautinėje mokymų bazėje. Kosmetologė Gabrielė- tarptautinė AlumierMD ženklo trenerė.

Paslaugos
Gydytojai

Nadja Gircis Satyro

Gydytoja urologė, holistinės terapijos gydytoja, akuterapijos ir akupunktūros specialistė
Benjaminas Čižiūnas

Benjaminas Čižiūnas

Ortopedas, traumatologas
Eglė Aukštuolienė

Dr. Eglė Aukštuolienė

Gydytoja dermatovenerologė

Milda Kaupienė

Gydytoja

Dr. Karolina Venslauskaitė

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Rūta Pukenytė-Butrimovič

Gydytoja
Produktai
TOP