"ALIDYA"- mezoterapija celiulitui gydyti

15a-grid-post

„Alidya“ yra pirmasis injekcinis preparatas, specialiai sukurtas  ginoidinės lipodistrofijos (celiulito) profilaktikai ir gydymui. Dėl unikalios „Alidya“ formulės produktas išsiskiria iš kitų celiulitui gydyti naudojamų preparatų, nes jis veikia gilesniuose odos sluoksniuose. Be to, jis geriau prisitaiko prie biologinės aplinkos, nesvarbu, ar tai paviršinės, ar gilesnės poūmios odos sritys.

„Alidya“ veikia tirpinant ir pašalinant toksiškus elementus, kurie sukelia celiulito atsiradimą. Be to, atkuriama normali ląstelių homeostazė ir tai  padeda užkirsti kelią celiulito atsiradimui.

„Alidya“ padeda ištirpinti riebalus, kurie formuoja celiulitą, taip pat stangrina kai kuriuos pluoštinius audinius ir oda atrodo lygesnė. „Alidya“ idealiai tinka naudoti po riebalų nusiurbimo, norint pakoreguoti odos išvaizdą, taip pat po kitų riebalų šalinimo metodų, tokių kaip intralipoterapija. Preparatas gali būti naudojamas bet kurioje vietoje, kurioje atsiranda celiulitas. Be to, minimaliai invazinis nechirurginis gydymas pagerina odos struktūrą ir suteikia lygesnę bei stangresnę odą.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama atlikti 5-10 „Alidya“ procedūrų, ne dažniau kaip kas savaitę. Produktas suleidžiamas mezoterapijos technika į ginoidinės lipodistrofijos (celiulito) pažeistą vietą.

KAS YRA CELIULITAS?

Celiulitas yra nuo estrogenų priklantis poodinio fibrozinio riebalinio audinio sutrikimas, kuris dažniausiai pasireiškia moterims. Celiulitas yra labai dažna, nekenksminga odos liga, dėl kurios odos paviršius tampa gumbuotas ir nelygus, dažnai vadinamas „apelsino žievelės“ efektu.  Būklė atsiranda, kai riebalinis audinys stumiasi per jungiamuosius audinius, vadinamus pertvaromis, kurios jungia odą su raumenimis. Kai padaugėja riebalinių ląstelių, jos prisispaudžia prie odos, o ilgi, standūs jungiamieji audiniai traukiasi žemyn. Taip susidaro nelygus paviršius arba įdubimai.

Tose vietose, kur kaupiasi celiulitas, paprastai yra sutrikusi ir kraujotaka. O tai sąlygoja skysčių kaupimąsi, kas ir sukelia banguotą išvaizdą odai.

Dažniausios celiulito vietos yra sėdmenys, šlaunys ir pilvas bei dažniausiai atsiranda po brendimo.

Yra išskiriamos keturios celiulito kategorijos:

  • 0 kategorija: celiulito nėra
  • 1 kategorija: stovint oda lygi, tik sėdint matosi nelygumai
  • 2 kategorija: apelsino žievelės efektas tiek sėdint, tiek stovint
  • 3 kategorija: stovint oda labai netolygi, matosi gilūs įdubimai

Paslaugos

Gydytojai

Produktai