Akupunktūra, akuterapija

Klinikoje akupunktūrą atlieka gydytoja Nadja Gircis Satyro- daugiametę patirtį turinti gydytoja, Lietuvos akupunktūros asociacijos narė bei medicinos gydytojas, manuallinės terapijos specialistas Gija Amkoladze. Gydytojas dažnai derina akupunktūrą su manualine terapija geriausiems rezultatams pasiekti.

Viena geriausiai žinomų netradicinės medicinos šakų yra akupunktūra. Akupunktūra, refleksoterapija – tai gydymo būdas, kurio metu ypatingai plonos specialios įvairių ilgių adatos yra duriamos į biologiškai aktyvius taškus. Akupunktūros ištakos – Kinijoje, kur ji pradėta taikyti daugiau nei prieš 5000 metų ir yra itin svarbi tradicinės kinų (dar vadinamos Rytų) medicinos dalis. Šiandien šis metodas yra populiarus ir Vakarų pasaulyje. Vakarų šalyse daug diskutuojama apie akupunktūros veikimo mechanizmą, efektyvumą. Vienais atvejais teigiama, kad akupunktūra neturi jokio poveikio, kitais – kad poveikis yra toks, kiek žmogus tiki, dar kitais – kad akupunktūra veikia refleksiškai, taip pat skatina biologiškai veiklių medžiagų išsiskyrimą, daro įtaką elektromagnetinio lauko pokyčiams. Pripažįstama, kad nėra vienos teorijos, visiškai paaiškinančios akupunktūros veikimo mechanizmą.

Kokias sveikatos problemas galima gydyti šio metodo pagalba?

Akupunktūra yra efektyvi gydant asmenis, kuriuos vargina:

  • Skirtingos kilmės skausmai
  • Nemiga, stresas, nerimas, depresija, nuovargis
  • Migrena, galvos skausmai
  • Arterinė hipertonija, vegetodistonija
  • Kvėpavimo sutrikimai
  • Alerginiai susirgimai, odos ligos, rinitas, šienligė
  • Ginekologinės ligos (priešmenstruacinis sindromas, amenorėja)
  • Viršsvoris (gerina metabolizmą)
  • Urologiniai sutrikimai
  • Odos, plaukų, nagų būklės problemos.

Akupunktūros pagalba galima stiprinti imunitetą, gerinti kraujo ir limfos apykaitą, stimuliuoti kolageno išsiskyrimą, stangrinti veido odą, gerinti veido ir kaklo raumenų tonusą. Kursas 12-15 procedūrų.

Procedūros trukmė 30 min- 1 h

Kokias sveikatos problemas turintys pacientai negali atlikti šios procedūros?

Akupunktūros procedūros nerekomenduojamos šiais atvejais : neseniai atliktos veido procedūros, pvz.: botulino injekcijos, cukrinis diabetas, širdies ligos, nėštumas, navikai, infekcinės ligos, psichikos sutrikimai, aukšta temperatūra.

2010 m. Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija ( UNESCO) pripažino akupunktūrą žmonijos turtu bei įtraukė šį metodą į Neįkainojamo kultūrinio paveldo sąrašą.

Akupunktūra Vilniuje- „Grožio ir sveikatos klinikoje” su gydytojais Nadja Gircis ir Gija Amokoladze.

Paslaugos

Gydytojai

Produktai