Akių zonos atjauninimas

QUA8514sumazinta (1)

Hialurono rūgšties audinių užpildai – tai pranašiausia technologija, norint akimirksniu sumažinti raukšles bei atkurti odos apimtis.

  • Pasižymi ilgalaikiu poveikiu – rezultatai vis dar pastebimi po 18 mėn.
  • Turi biostimuliuojantį poveikį: skatina naujo kolageno gaminimąsi, dėl ko gerėja odos stangrumas. Stangri ir elastinga oda – odos kokybės rodiklis.
  • Pilnai rezorbuojasi audiniuose. Tai yra saugumo garantija.

Procedūra atliekama naudojant mažas NANOSOFT adatėles arba kaniule, siekiant maksimaliai išvengti skausmo, tinimo ir mėlynių.

Injekcijos atliekamos viršutinio ir apatinio voko zonose.

Rezultatai matomi jau po 1 procedūros – oda intensyviai sudrėkinama, tampa putlesnė, atgauna skaistumą, sušvelnėja raukšlės.

Procedūrą atliekantis specialistas rekomenduos produktą, geriausiai atitinkantį jūsų odos būklę ir laukiamus rezultatus.

Procedūra atliekama su FILLMED ir HYALUAL produktais, atitinkančiais medicinos gamybą reguliuojančius standartus. Tai užtikrina, kad produktai yra saugūs naudoti ir yra kokybiški.

Skausmas procedūros metu yra labai nežymus. Procedūra gali sukelti nežymius odos paraudimus, kurie išnyksta labai greitai (nuo 30 minučių iki 1 valandos, priklausomai nuo odos jautrumo). Galėsite iš karto grįžti prie savo kasdieninių darbų.

Teigiamus pokyčius jau pastebėsite po pirmos procedūros. Dings odos sausumas ir ji taps švelnesnė. Palaipsniui didės odos tonusas ir tankumas. Suglebusi oda įgaus formą ir jos paviršius labiau įsitemps.  Veidas pastebimai atjaunėja, dingsta nuovargio požymiai.

Procedūrą draudžiama atlikti sergantiems autoimuninėmis ligomis, turintiems alergiją ar padidėjusį jautrumą hialurono rūgščiai, infekcines ar uždegimines problemas injekcijų vietose, nėštumo arba žindymo laikotarpis.

Pirmosios konsutacijos metu specialistas pasiteiraus apie Jūsų sveikatos istoriją bei atliktas kosmetologines procedūras, kad galėtų įvertinti Jūsų sveikatos būklę bei rekomenduoti tinkamiausias priemones.

  • Patamsėjusių paakių korekcija (149 eur)
  • Smulkių raukšlių aplink akis korekcija (199 eur)
  • Įdubusių paakių korekcija (239 eur)

Paslaugos

Gydytojai

Produktai